Kdo jsme

Jsme účetní a poradenská firma. Náš tým dlouhodobě působí v oblasti poradenství, outsourcingu mezd, personalistiky, účetnictví, má rozsáhlé zkušenosti a znalosti získané při spolupráci s auditory, spolupráci s daňovými poradci a specializovanými advokátními kancelářemi při řešení daňové problematiky a to jak v tuzemsku, tak na evropském a mezinárodním trhu. Klientům nabízíme vysokou kvalifikovanost, odborné zkušenosti, osobní přístup, loajalitu, flexibilitu. Rozsah služeb je vždy specificky stanoven na základě individuálních požadavků a potřeb klienta. Zásadním prvkem spolupráce je zachování mlčenlivosti v rámci smluvních ujednání, s důrazem na zákon o ochraně osobních údajů a obezřetnost při nakládání s obchodními daty klienta. Reference a odkazy na naše klienty zásadně nezveřejňujeme.

Naše služby

Vážení, nabízíme Vám možnost profesionálního outsourcingu Vašeho účetnictví a mezd. Rovněž nabízíme služby externího daňového poradce, spolupracujeme s několika znaleckými kancelářemi a s renomovanou advokátní kanceláří, advokátní kancelář rovněž poskytuje služby daňového poradenství v daňovém řízení a zastoupení i před soudy nejen ve věcech správních. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi. Věnujte se plně Vaší podnikatelské činnosti a starosti s Vašim účetnictvím ponechte odborníkům.

Profil spolupráce

Spolupráce s našimi klienty je založena na individuálním přístupu. Jedno ale mají naši klienti společné, díky spolupráci s námi, nemají již žádné starosti s účetní a daňovou problematikou. Vše je podřízeno přáním a požadavkům klienta v závislosti vymezené legislativou.

 

Kontaktní informace

Email: aresucto@aresucto.cz
Tel. 596 118 486, 603 222 496
Adresa: Dlouhoveská 1676/65A, Hlučín

Odkaz na ŽU